Nasz pluton

Być może to przerost formy nad treścią, ale uznaliśmy że możemy sobie utworzyć nasz flamesowy głogowski pluton. Nasze grono powoli ale jednak regularnie rośnie - zaczynaliśmy we dwóch, a dziś jesteśmy po dwóch zorganizowanych w Głogowie lokalnych turniejach blisko dziesiątką deklarujących chęć do zabawy graczy. Jak na 70-tysięczne miasto, nieco dwa lata od startu myślę że jest całkiem dobrze.

Niestety Tomek i ja - najbardziej doświadczeni gracze plutony jesteśmy samoukami i wiele nam jeszcze brakuje by się nazwać graczami doświadczonymi. Ale dzielnie promujemy grę i w miarę swoich możliwości uczymy kolejnych  graczy.

Jeśli ktoś z odwiedzających tę stronę jest zainteresowany przyłączeniem się do nas - serdecznie zapraszam do naszego WKU znajdującego się w sekcji komentarzy do niniejszej strony ;-) lub w soboty do świetlicy MCWR na Żarkowskiej w Głogowie gdzie regularnie bawimy się żołnierzykami ...

Poniżej karty przedstawiające nasze flamesowe dokonania czyli statystyki rozegranych bitew, ilość turniejów, w których wzięliśmy udział (to zaznaczyliśmy czymś w rodzaju baretek - kolory oznaczają rangę turnieju: złote - klasy Master, srebrne - Challenger, brązowe - Local. Liczby zaś oznaczają miejsce i ilość uczestników). 

Widniejące na kartach stopnie to odzwierciedlenie doświadczenia flamesowego (1 pkt za rozegraną potyczkę, 2 pkt dodatkowo za zwycięstwo). Od razu śpieszę zaznaczyć, że to tylko zabawa, nie ma absolutnie nic wspólnego z jakimikolwiek wojskowymi aspiracjami i daleko mi do jakichkolwiek odniesień do rzeczywistych stopni wojskowych, za którymi stoi prawdziwa służba.
Szlak bojowy plutonu ;-)
Czyli stoczone przez członków plutonu potyczki, a przynajmniej te, o które komórka kadrowa plutonu ma w swych aktach:


Aktualizacja: 11.06.2017

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz