Nasz pluton

Być może to przerost formy nad treścią, ale uznaliśmy że możemy sobie utworzyć nasz flamesowy głogowski pluton. Nasze grono powoli ale jednak regularnie rośnie - zaczynaliśmy we dwóch, a po trzech latach działalności przewinęło się u nas 15 graczy. Oczywiście nie każdego to wciągnęło ale w ciągu ostatniego roku 9 graczy rozegrało jakieś potyczki, a 4-5 osób można nazwać mniej lub bardziej regularnymi graczami. Jak na niespełna 70-tysięczne miasto i bądź co bądź niszowy typ rozrywki jakim wciąż są bitewniaki jest chyba całkiem nieźle.

Udało nam się zorganizować w Głogowie trzy turniej, przy czym na ostatnim pojawiło się u nas 17 graczy co oznacza drugi największy turniej lokalny w Polsce od 2014 roku ...

Jeśli ktoś z odwiedzających tę stronę jest zainteresowany przyłączeniem się do nas - serdecznie zapraszam do naszego WKU znajdującego się w sekcji komentarzy do niniejszej strony ;-) lub w soboty do świetlicy MCWR na Żarkowskiej w Głogowie gdzie regularnie bawimy się żołnierzykami ...


Tutaj wykres prezentujący rozegrane wszystkie bitwy w plutonie


oraz aktualnie aktywnych (mniej lub bardziej) graczyPoniżej karty przedstawiające nasze flamesowe dokonania czyli statystyki rozegranych bitew, ilość turniejów, w których wzięliśmy udział (to zaznaczyliśmy czymś w rodzaju baretek - kolory oznaczają rangę turnieju: złote - klasy Master, srebrne - Challenger, brązowe - Local. Liczby zaś oznaczają miejsce i ilość uczestników). 

Widniejące na kartach stopnie to odzwierciedlenie doświadczenia flamesowego (1 pkt za rozegraną potyczkę, 2 pkt dodatkowo za zwycięstwo). Od razu śpieszę zaznaczyć, że to tylko zabawa, nie ma absolutnie nic wspólnego z jakimikolwiek wojskowymi aspiracjami i daleko mi do jakichkolwiek odniesień do rzeczywistych stopni wojskowych, za którymi stoi prawdziwa służba.
Szlak bojowy plutonu ;-)
Czyli stoczone przez członków plutonu potyczki, a przynajmniej te, o które komórka kadrowa plutonu ma w swych aktach:


Aktualizacja: 15.12.2017

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz