poniedziałek, 14 sierpnia 2017

2017-07-22 Stado Panter (Panthers' Herd)Znów minęło sporo czasu od ostatniej gry więc nie przeciągając zapraszam do raportu z bitwy czołgów z 11th Armoured Division i 9. Panzerdivision. Misja Free for All, 3000 punktów.

Oto szczegółowe rozpiski:

Again we had a long break after the last battle so with no more delay let's see the report from the battle between 11th Armoured Division and 9. Panzerdivision. Mission Free for All, 3000 pts.

Here are detailed army lists:


Raport w formie filmu / Report as a movie file:

Raport do poczytania / Report for reading:
3 komentarze:

 1. Śliczny teren z pięknymi makietami - i bardzo ciekawa gra. Aż się prosiło o jakieś działka przeciwpancerne czy piechotą z jakimiś otwieraczami do konserw :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, makiety naprawdę świetne i tylko trochu żal tych niepomalowanych czołgów. A co do samej bitwy to czy aby artyleria z dymem nie zrobiłaby gry Brytyjczykom? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciągle Marcinowi truję żeby sobie machnął chociaż podstawowym kolorem ale się tłumaczy brakiem czasu ... cóż, w sumie to wolę żeby ze mną grał niż malował ;-) Wkrótce będzie raport z potyczki gdzie Marcin zagra moimi ruskimi modelami - wtedy prawie wszystko będzie pomalowane - zapraszam wkrótce ;-)

  A co do dymu - umówiliśmy się z Marcinem na same czołgi (taki kaprys) i wówczas artyleria jest mało przydatna - poza dymem jak słusznie zauważyłeś ale to z kolei tylko raz na bitwę ... :-(

  OdpowiedzUsuń